->

Grąžinimo sąlygos

14 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

  • Visas prekes, kurias nusipirkote Lecita.lt parduotuvėje galite grąžinti per 14 dienų ir atgauti sumokėtus pinigus už prekę. Grąžinimo laikotarpis skaičiuojamas nuo tos dienos, kada prekę gavote.
  •  Jei prekė Jums netiko ar nepatiko visada per 14 k.d. galite pasikeisti dydį, spalvą ar pasikeisti į kitą prekę.
  • Grąžinant prekę Jūs neprivalote nurodyti grąžinimo priežasties.
  • Gavę Jūsų grąžintą prekę, pinigus grąžinsime per 14 dienų (skaičiuojant nuo tos dienos, kada gavome grąžinimą).

SVARBU: Prekės pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Išskyrus, atvejus jei grąžinama prekė yra dėl broko ar kitos priežasties, įvykusios dėl gamintojo ar paslaugos teikėjo kaltės


KAIP GRĄŽINTI / KEISTI PREKĘ?

1.Užpildykite Lecita.lt grąžinimo/ keitimo formą. Ją rasti mūsų puslapyje klientų aptarnavimo skiltyje.

2.Prekę tvarkingai supakuokite ir išsiųskite adresu: UAB Lecita, Jolita Vaičkuvienė. Birutės g.8, Užlieknės k. Mažeikiai. LT-89322

3.Prekes rekomenduojame siųsti tik registruotu paštu. Paštę gavę siuntos registracijos numeriuką galėsite stebėti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų. SVARBU: už prekes siunčiamas neregistruotu paštu neatsakome.

4.Gavę Jūsų siuntą patikrinsime ir atliksime grąžinimą arba keitimą priklausomai nuo nurodymo prašyme.


GRĄŽINIMA / KEIČIAMA PREKĖ PRIVALO ATITIKTI ŠIUOS KRITERIJUS:

  •  Prekė privalo būti tvarkingai supakuota pakuotėje kurioje buvo įpakuota, t.y. kiekiena atskira prekė savo skaidrioje pakuotėje.
  •  Pridėtas (ar atsiųstas el.paštu) ir užpildytas grąžinimo/ keitimo prašymas.
  •  Prekė grąžinta nepraėjus 14 dienų grąžinimo / keitimo terminui.
  •  Prekė negali būti devėta ar kitaip pažeista, nesuglamžyta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.
  •  Grąžinama / keičiama prekė privalo būti su visomis prisegtomis etiketėmis ar kitais priedais, jei jie buvo pridėti prie prekės.


SVARBU! Prekės priimamos grąžinimui tik su originalia pakuote. Jei prekė yra grąžinama ne originalioje pakuotėje, be jei priklausančių etikečių, grąžinima praėjus 14 dienų terminui ar buvo kitaip pažeista  - už tokią prekę pinigų negrąžiname. Tokia prekė iškart išsiunčiama atgal siuntėjui.

*Prekės išpakavimas, norint ją apžiūrėti, nesuplėšant pakuotės nelaikomas sugadinimu. Prekės pakuotė lengvai atidaroma atplėšiant lipnų pakuotės galą ir patogiai vėl užklijuojama.