14 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

SVARBU: Prekės pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Išskyrus, atvejus jei grąžinama prekė yra dėl broko ar kitos priežasties, įvykusios dėl gamintojo ar paslaugos teikėjo kaltės


KAIP GRĄŽINTI / KEISTI PREKĘ?

1.Užpildykite Lecita.lt grąžinimo/ keitimo formą. Ją rasti mūsų puslapyje klientų aptarnavimo skiltyje.

2.Prekę tvarkingai supakuokite ir išsiųskite adresu: UAB Lecita, Jolita Vaičkuvienė. Birutės g.8, Užlieknės k. Mažeikiai. LT-89322

3.Prekes rekomenduojame siųsti tik registruotu paštu. Paštę gavę siuntos registracijos numeriuką galėsite stebėti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų. SVARBU: už prekes siunčiamas neregistruotu paštu neatsakome.

4.Gavę Jūsų siuntą patikrinsime ir atliksime grąžinimą arba keitimą priklausomai nuo nurodymo prašyme.


GRĄŽINIMA / KEIČIAMA PREKĖ PRIVALO ATITIKTI ŠIUOS KRITERIJUS:


SVARBU! Prekės priimamos grąžinimui tik su originalia pakuote. Jei prekė yra grąžinama ne originalioje pakuotėje, be jei priklausančių etikečių, grąžinima praėjus 14 dienų terminui ar buvo kitaip pažeista  - už tokią prekę pinigų negrąžiname. Tokia prekė iškart išsiunčiama atgal siuntėjui.

*Prekės išpakavimas, norint ją apžiūrėti, nesuplėšant pakuotės nelaikomas sugadinimu. Prekės pakuotė lengvai atidaroma atplėšiant lipnų pakuotės galą ir patogiai vėl užklijuojama.